ADAY PERSONEL DİL DEĞERLENDİRME SINAVI HİZMETİMİZ

Aday personellerin yazılı ve sözlü yabancı dil sınavlarını ve değerlendirmelerini bu konudaki profesyonel ekibimizle sizin için biz yapalım. Aday için hazırladığımız detaylı dil değerlendirme raporu sayesinde adaylarınızın dil seviyelerini kolayca öğrenin.

YABANCI DİL MÜLAKAT HİZMETİ

 • Planlama
  Adayın bilgileri alındıktan sonra iletişime geçilir ve mülakat için karşılıklı bir gün ve saat belirlenir.
 • Nasıl yapılır?
  Yazılı sınav online olarak yapılır. Sözlü sınav aday ile SKYPE üzerinden veya bizim ofisimizde/sizin ofisinizde yüz yüze gerçekleştirilir.
 • Sykpe Üzerinden Canlı Mülakat
  Sözlü Mülakat kayıt altına alınır ve şirket yöneticileri ile değerlendirmeleri için paylaşılır. 3.şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.
 • Mülakat Yeri
  Merkezimizde veya İş yerinizde veya online olarak SKYPE üzerinden verilmektedir
 • Erteleme ve Telafi
  Sağlık, seyahat, acil toplantı gibi nedenlerden dolayı adayın mülakat iptali yazılı olarak mail ile yapılır. Mülakat saatinden en az 12 saat önce iptal yapılmalıdır.
 • Mülakat süresi
  Yazılı sınav için 60 dakika geri dönüş süresi ve sözlü sınavın içeriğine göre 10-20 dk arası sürmektedir.
 • Raporlama
  Sözlü ve yazılı sınav bittikten sonra en fazla 2 iş günü içinde adayın Konuşma, Anlama, Okuma, Yazma, Gramer ve Kelime bilgilerini içeren detaylı bir raporlama sunulur.

ÜCRETSİZ DENEME DERSİNİZİ HEMEN ŞİMDİ PLANLAYIN

Aşağıda bulunan randevu aracını kullanarak size uygun gün ve saati belirleyin, sonra bilgilerinizi yine uygulama üzerinden bize gönderin ve ücretsiz deneme dersi randevunuzu tamamlayın. *Bu hizmetimiz sadece İSTANBUL ili içerisinde geçerlidir. Diğer iller için SKYPE üzerinden online ders hizmetimiz bulunmaktadır.

Banner image

Bu hizmeti almadan önce

Nasıl bir hizmet alacağınızı deneyim edin. Bizi arayın, sözlü ve yazılı dil mülakatlarının nasıl gerçekleştirdiğimizi size anlatalım.
Image
EĞİTİMLER HAKKINDA FİYAT MI ALMAK İSTİYORSUNUZ?
Formu doldurmak için tıklayın. Hemen sizinle irtibat kurup bilgi verelim.
0
Ders
0
Şirket
0
Öğrenci