Yoğun çalışan ve zamanı olamayan İş Dünyasındaki İş Adamlarına ve Profesyonellere İş İngilizcesi ve Genel İngilizce eğitimlerini kurumlarında trafikte zaman kaybetme problemi yaşamadan, Yabancı Eğitim Danışmanları ve eğitmenler eşliğinde pratik ağırlıklı olarak uygulama yaparak kısa sürede konuşmalarını sağlamaktır.

[divider_nd size=”big” align=”center” color=”#008fef”]

Global İngilizce aşağıdaki konularda kararlı olmaktan gurur duymaktadır;

  • Yabancı Global Takım olarak özveri ile yorulmadan çalışmak,
  • Dürüstlük, açıklık ve hedefe odaklanma ile hareket etmek,
  • Global İş dünyasında yer alan Türk İş adamlarının İngilizce Konuşma hayallerini gerçekleştirmek,
  • Yenilikçi tüm Oxford ve Cambridge üniversitesi Materyallerini kullanarak Öğrencilerimizin Uluslararası Dil eğitimi almasını sağlamak.

 

 

BAŞARIMIZIN SIRRI

Klasik sınav ile “seviye tespit” yöntemi kullanmadan, yenilikçi çözümler yardımı ile öğrencilerimizin seviyelerini ve ihtiyaçlarını onlarla beraber işbirliği içinde belirlemek ve İngilizce konuşma konusunda, yapabilecekleri en yüksek potansiyele ulaşmaları için herkes için ayrı kişisel çözüm üretmek ve eğitmenlerimizin bu zorlu eğitim sürecinde öğrencilerimizi motive etmesi ve birebir ilgilenmesi için pozitif enerji ve mutluluk dolu bir ortam oluşturmaktır. Bu yüzyılda, İngilizce İletişim ve işbirliği olmadan, küresel işletmelerin ulaşamadığı ama kendilerinde var olan yüksek potansiyellerinin farkına varmalarını sağlıyoruz. Tek problemleri Yabancı Dil konuşamamak olan bu profesyonellere, dil eğitimi vererek her geçen gün büyümelerine ve müşteri sayılarını arttırmalarına katkıda bulunabileceğimiz bir işbirliği ortamı oluşturduk. 

TAKIM ÇALIŞMASI VE KALİTE SORUMLULUĞU

Hedefe ve ihtiyaca odaklama ve eğitime başlamadan önce KİŞİSEL net bir yön belirleme, öğrencilerimizin büyük işler başarmak için günlük yabancı dil pratik ihtiyaçlarını her gün TELEFON İLE İNGİLİZCE KONUŞ aktivitemiz ile sağlamak ve sınır ötesi ticaretlerinde onlara dil desteği vermek için tüm ekibimiz birlikte çalışır. Biz kuruluş genelinde mesleki sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getiririz ve biz mümkün olan en yüksek standartlarda bir başka kurumda bulunmayan sevgi, güven ve samimiyete dayalı bir kültür oluşturduk.

 

YABANCI EĞİTİM DANIŞMALARIMIZ VE EĞİTMENLERİMİZ

Biz sadece hizmeti öğrencilerimizin şirketlerine götürmüyor aynı zamanda Yabancı Eğitmenlerle Yurtdışı Eğitimi’ni de Şirketinize getiriyoruz. Sadece BİREBİR Yabancı Eğitmenlerle aldığınız Pratik ağırlıklı Eğitim sayesinde, hem öğreniyor ve aynı zamanda Pratik yapıyorsunuz, çünkü dünya çapındaki işgücü konuşmayı gerektiriyor, müşterileriniz ile diyalog kurarak gerçek bir küresel şirket olabilirsiniz. Yabancı Eğitmenlerimiz, kalite sorumlusu olarak görev yapan çalışanlarımız firmamızın KİŞİYE ODAKLI ÇALIŞMA şekli ve öğrencilerimizin her ders sonrasında bize bildirdikleri değerli bakış açıları, sonuç odaklı çalışmamızı, değişen ihtiyaçları sürekli takip etmemizi ve sizi daha çok motive etmemizi sağlıyor.

 

KALİTEYİ SÜRDÜREBİLİRLİK

Biz sürekli Oxford ve Cambridge Üniversitesi dil eğitim yayınlarını takip ediyoruz ve onlarla çözüm ortağı olarak çalışıyoruz. Bu kurumlara bağımlı büyüme sürdürdüğümüz için kaliteden ödün vermiyoruz. Eğitmenlerimizin kendi hazırladıkları materyalleri ve internetten buldukları materyalleri kullanmaları kesinlikle yasaktır. Sizin eğitiminiz Oxford ve Cambridge Üniversitesi Profesörlerinin hazırladığı ve sürekli güncellenen en kaliteli materyallerle verilmektedir.

 

ÖĞRENCİ ODAKLI BİREBİR EĞİTİMLERİMİZ

Biz öğrencilerimizin eğitimlerinde tutku ile hareket eder ve herkesi ayrı bir sorun-çözüm olayı olarak görürüz. Bizim başarımızın onların başarısına bağlı olduğunu biliyoruz, başarımızı şansa bırakmayız. Eğitime başlamadan dil yetilerinin tanımlanması, isteklerinin anlaşılması ve her gün onların değişen ihtiyaçlarını karşılayarak ilerleme bize yön veren ve başarıya götüren tek şeydir. Öğrencilerimize BİREBİR EĞİTİM ile %100 konuşma taahhüttü vermemizin tek nedeni yaptığımız detaylı ve sonuç odaklı ÖN ÇALIŞMA TEMELİ ile eğitime başlamamızdır.